Chata pri moste | Oščadnica Veľká Rača

Novo postavená Chata pri moste sa nachádza v nádhernom prostredí malebných hôr v obci Oščadnica. Širšie okolie chaty poskytuje nespočetné možnosti aktívneho odpočinku v každom ročnom období. Či už pre rodiny s deťmi, alebo športových nadšencov, na jar, v lete, ale i na jeseň je výborným východiskovým bodom na rôzne túry, cykloturistiku, zber húb, čučoriedok a taktiež návštevu okolitých kultúrnych pamiatok a relaxačných centier. Napr.: Kalvária, Kaštieľ - galéria, Kostol Nanebovzatia Panny Márie, Kysucké múzeum, ale i Liečebno-relaxačné vodné centrum, Relax centrum - Bazén a Sauna sú k dispozícii. V centre obce Oščadnica sa nachádza aj detský vlak s lyžiarskou škôlkou.
Na chate je možné celoročné ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi alebo športových nadšencov. V zime sú v okolí vynikajúce možnosti pestovania zimných športov. Známe stredisko Snow paradise a Sun Paradise. Veľká Rača je vzdialené od chaty len 500 m a privíta Vás pravidelne upravovanými lyžiarskymi trasami v celkovej dĺžke 7400 m, s ľahkým a stredne ťažkým stupňom obtiažnosti. Na svoje si prídu začiatočníci, ale aj nároční lyžiari, ktorí majú k dispozícii 6 lyžiarskych vlekov s celkovou prepravnou kapacitou 2900 osôb/hod.
Príďte si k nám oddýchnuť. Určite budete nadšení okolím a možnosťami rekreácie i zábavy.

Tešíme sa na Vašu návštevu našej chaty!

Fotky ubytování - Chata pri moste | Oščadnica Veľká Rača Chata pri moste 01   Chata pri moste 02   Chata pri moste 03   Chata pri moste 04   Chata pri moste 05  
Chata pri moste | Oščadnica Veľká Rača Adresa: http://www.chataprimoste.eu/
Kategorie: Žilinský kraj
Klíčová slova: Chata pri moste, chata, Oščadnica, Veľká Rača, Kysuce, Slovensko, ubytovanie, sú
Uloženo: 30.01.2009
Kontakt
Adresa: Oščadnica č.d. 1346, 023 01 Oščadnica, Slovenská republika
Telefon: +421903896207
Jiný kontakt: Jozef Haladej
Hodnocení
Současné hodnocení návštěvníky: 3.5
Oznámkuj informace o ubytování jako ve škole:  

 
Copyright © 2008-2018 by Zdeněk Hejl.
Katalog ubytování Pobyt.net