Nové ubytování

Na této stránce můžete přidat nabídku ubytování. Přidání má 2 kroky - nejprve obecné informace o ubytování a poté fotky ubytování. Anglická část popisu je dobrovolná, ale je podmínkou zařazení do anglické části katalogu.
Přidáním odkazu na Váš web získáte reklamu zdarma a zlepšíte svoje šance ve vyhledávačích (např. seznam.cz, google.com).
Pište, prosím, pouze pravdivé informace. Nevkládejte do textu Vaše ceny a jiné rychle se měnící údaje - ceny se mohou měnit, ale reklama v našem katalogu je trvalá. Nesnažte se zvýrazňovat svoji nabídku různými vykřičníky apod. Všechny nabídky projdou před zveřejněním kontrolou. Vyhrazujeme si právo smazat libovolné nabídky ubytování, které se nám nebudou zdát korektní. Odesláním nabídky souhlasíte s podmínkami.

Optimalizace pro vyhledávače

Aby byl inzerát ubytování kladně hodnocen ve vyhledávačích, je vhodné použít klíčová slova, která se co nejvíce vztahují k tématu stránky. Tyto klíčová slova je dobré párkrát použít v textu inzerátu i v krátkém popisu, ale pamatujte, všeho moc škodí. Pro zvýraznění a přehlednost je vhodné (v přiměřené míře) použít prvky html připravené v přehledném panelu Nástroje (napravo). Ostatní html prvky budou ignorovány.

Vaše reklama

Z Vaší nabídky bude vytvořena samostatná stránka (při zadání anglické verze 2 stránky). Proto pamatujte, že čím kvalitnější stránku vytvoříte, tím lepší vizitku Vám bude dělat. Používejte diakritiku a dodržujte zásady psaní na PC. Například za čárkou, tečkou následuje mezera a pak teprve další slova...

Přidání inzerátu

Pro úpřesňující informace podržte kurzor na popisu formuláře.

Povinné údaje:

Kraj
Nadpis
Krátký popis


Hlavní popis
Napsáno:
Min:600
Max: 6000
Klíčová slova
Kontaktní email
Heslo pro editaci

Vyplňte alespoň 1 veřejný kontakt:

WWW adresa
Poštovní adresa
Telefon
Jiný kontakt

Nepovinné

Ale vyplněním bude Váš inzerát zařazen i do anglické sekce katalogu.
Tuto část vyplňujte POUZE anglicky!
Title
Short description


Main text
Napsáno:
Min:600
Max: 6000
Keywords

Nepovinné

Vzkaz
MENU Hlavní stránka
Přidání ubytování
Editace ubytování
Pravidla
Podpořte nás
Kontakt
Administrace
Odkazy:Partneři
Prodej odkazy


Celkem ubytování: 555
Zbývá zkontrolovat: 38

Katalog je spuštěn od 1.9.2008, neváhejte přidat své ubytování
 
Copyright © 2008-2018 by Zdeněk Hejl.
Katalog ubytování Pobyt.net